Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Summer Game Fest’te Duyurulan Her Şey

State of Play’in ardından gözler Summer Game Fest’e çevrildi! Sunum esnasında bir çok oyun duyuruldu!

Summer Game Fest’in İlk Sürprizi!
Lego Horizon Adventures

Aloy’un dünyası Lego’ya dönüşüyor. Oyun, 2024 tatil döneminde PC, PS5 ve Nintendo Switch’e geliyor.

No More Room In Hell 2

Sekiz oyunculu işbirlikçi korku oyunu, Cadılar Bayramı’nda erken erişime açılacak. Oyun özellikle de kalıcı ölüm özelliği ile dikkat çekiyor.

Harry Potter Quidditch Champions

Arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak Quidditch oynamak mı? İşte bu artık mümkün. Harry Potter Quidditch Champions, 3 Eylül 2024’te PC, PS5, Nintendo Switch ve Xbox Series X/S’de yayınlanacak.

Cuffbust

Choo-Choo Charles’ın yaratıcısından yeni bir işbirlikçi oyun. 2025’te PC’de çıkacak. Sevimli (?) yaratıkların hapishaneden kaçışını konu alıyor.

Star Wars Outlaws

Star Wars evreninde geçen bu oyun, 30 Ağustos 2024’te PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de çıkacak. Yeni fragman, savaşları ve keşfedilecek dünyaları tanıttı.

Neva

Nomada Studio’nun Gris’ten sonraki oyunu. Bu güzel oyun, bir kadın ve bir kurt yavrusunun büyülü dünyadaki yolculuğunu konu alıyor. 2024’te çıkacak.

Civilization VII

Sid Meier’s Civilization serisinin yeni oyunu, 2025’te PC ve konsollarda çıkacak. Oyun hakkında detaylı açıklamalar ise yaz aylarında gelecek.

Methaphor: ReFantazio

Persona serisinin yapımcılarından yeni RPG. 11 Ekim 2024’te PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S’de çıkacak. Kraliyet turnuvasında yeni kralı belirlemek için mücadele edin.

Batman: Arkham Shadow

Batman serisinin yeni oyunu, Meta Quest 3 VR cihazına özel olacak. Camouflaj tarafından geliştirilen oyun, yeni bir Batman hikayesi sunacak.

Tears of Metal

İskoçya’da geçen bu kooperatif oyunda ejderhalarla dolu bir dünyada mücadele edeceksiniz. Çıkış tarihi henüz belli değil.

Delta Force: Hawk Ops

Delta Force: Hawk Ops’dan da bir tanıtım geldi. Fragman, Ridley Scott’ın aynı isimli filminden esinlenen Delta Force: Black Hawk Down’dan görüntüler içeriyor.

Delta Force: Hawk Ops’un global alfa testi Temmuz 2024’te yapılacak ve oyun PC’de oynanabilir olacak.

Fatal Fury: City of the Wolves

Fatal Fury hayranlarını mutlu eden bu duyuru ile, serinin yeni oyunu Fatal Fury: City of the Wolves’un 2025 yılı içerisinde PC, PlayStation ve XBOX için çıkacağı duyuruldu.

Blumhouse Games

Korku, Summer Game Fest 2024’te Blumhouse Games’in oyunlarıyla tekrar sahneye çıktı. Bu fragman, pek çok korku oyunu içeriyor; bu nedenle korku türünü seviyorsanız, en azından biri mutlaka size hitap ediyordur. Gösterilen oyunlar arasında Crisol Theater of Idols, Grave Seasons, Sleep Awake, Fear The Spotlight, The Simulation ve Brandon Cronenberg ve Sam Barlow’dan Project C bulunuyor. Şahsen Grave Seasons’ın ekstradan dikkatimi çektiğini eklemem gerek.

Mighty Morphin’ Power Rangers: Rita’s Rewind

Retro tarzıyla Mighty Morphin Power Rangers: Rita’s Rewind tanıtımıyla ton dramatik bir şekilde değişti. (Evet, fragman Power Rangers tema müziği ile yapıldı.) Yayın tarihi henüz bilinmiyor, ancak oyunun PC için çıkacağı biliniyor.

Deer & Boy

Deer and Boy, Life Line Game Studio’dan geliyor ve oynadıkça geyiğin büyüdüğünü göreceksiniz.

Kingdom Come: Deliverance 2

Warhouse Studios’tan, Ortaçağ Bohemya’sında geçen aksiyon RPG serisinin devam oyunu olan Kingdom Come: Deliverance 2, bu yılın sonlarında PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de çıkacak.

Slitterhead

Silent Hill ve Forbidden Siren’ın yaratıcısından yeni bir korku oyunu. 8 Kasım 2024’te PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S’de çıkacak.

Cairn

Cairn, dağ tırmanışının ne kadar tehlikeli olabileceğini yeniden yaratmayı amaçlayan bir hayatta kalma tırmanış oyunudur ve geliştiricilerinden birinin aile tarihinden ilham alan bu yolculuğun nasıl olabileceğini keşfeder.

Killer Bean

Sanırım şu ana kadar yazdığım en absürt oyun tanıtımı olacak bu…
Hadi bir deneyelim…
Killer Bean’de, Shadow Agency için çalışmış eski bir suikastçı olan bir fasulyeyi oynayacaksınız.
Evet, cidden.
Killer Bean, üçüncü şahıs bir roguelite nişancı oyunu ve yaz 2024’te erken erişime açılacak. Ayrıca aynı isimli bir filmi olduğunu da ekleyelim.

Wanderstop

The Stanley Parable’ın yaratıcısından yeni bir oyun. 2024’te PC ve PS5’te çıkacak.
Fragmanda genel olarak gösterilen çiftlik simülasyonu türü, oyunun gerçek türü olmayabilir…

Unknown9 Awakening

Haroona’nın Fold adındaki gizemli boyuta seyahat etme yeteneğiyle büyülü bir yolculuğa çıkın. Sonbahar 2024’te PC, PS4, PS5, Xbox One ve Series X/S’de çıkacak.

Enotria: The Last Song

Enotria: The Last Song, 19 Eylül’de PC ve PlayStation 5 için çıkacak, ancak beklemek istemiyorsanız, şimdi bir demosu mevcut.

The First Descendent

Nexon’dan üçüncü şahıs nişancı oyunu. 2 Temmuz 2024’te PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de çıkacak.

Dune: Awakening

Dune: Awakening, Frank Herbert’in epik bilim kurgu serisinden esinlenen yedinci video oyunudur. (İki iptal edilen oyunu da sayarsanız dokuzuncu.) Geçmiş Dune oyunlarından farklı olarak, Dune: Awakening, Arrakis gezegeninde geçen açık dünya bir hayatta kalma MMO’su. Bu oyunda Shai-Hulud hüküm sürüyor. Oyun, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkacak.

Battle Aces

Uncapped Games’in Battle Aces oyununa ilk bakış, animasyonlu bir fragman ve ardından oynanış görüntüleriyle geldi. Battle Aces, herkesin oynayabileceği bir RTS oyunu olarak tasarlandı – bu türe yeni olanlar veya profesyoneller için. Geliştirici, tipik RTS oynanışını daha az tıklama gerektirerek basitleştirmeyi amaçladı. Battle Aces, yakın gelecekte kapalı beta aşamasına geçecek.

Alan Wake 2: Night Springs DLC

Alan Wake 2’nin ilk DLC’si olan Night Springs duyuruldu. Ayrıca DLC duyurulmasının ardından 24 saat içerisinde yayınlandı! DLC’nin “What If?” temasını konu aldığı ve 3 farklı karakterle oynandığı açıklandı.

Skate

Skate geri dönüyor. Bu kaykay oyunu, 2024 sonbaharında konsollarda çıkacak.

Palworld Sakurajima Update 

Palworld’e heyecan verici bir genişleme güncellemesi geliyor! Bu genişleme güncellemesi ile oyuna yepyeni bir bölge, yeni Dostlar ve daha birçok yenilik eklenecek.

Valorant

Popüler oyun VALORANT, konsollara geliyor!
14 Haziran itibariyle kapalı betaya girecek, tam sürüm ise bu yıl içerisinde çıkacak. PC ve Konsollar için aynı hesabı kullanabileceksiniz. Battlepass, hesap seviyesi, skinler aktarılacak fakat PC oyuncuları ve Konsol oyuncuları beraber oynayamayacak.

New World Aeternum

Amazon Games yapımı MMORPG New World, New World Aeternum adıyla konsollara çıkıyor. Bu heyecan verici haber, Summer Game Fest 2024 etkinliğinde duyuruldu ve oyunun bu yıl konsollar için piyasaya sürüleceği de teyit edildi.

Monster Hunter Wilds

Capcom, yeni Monster Hunter oyunu Monster Hunter Wilds’in yeni fragmanını gösterdi. 2025’te çıkacak.

Sonic X Shadow Generations

Sega, klasik Sonic Generations oyununu yenileyerek Sonic X Shadow Generations adıyla tekrar piyasaya sürüyor. Bu yeni versiyonda hem orijinal oyunu oynayabilecek hem de yepyeni Shadow oynanışı ile maceraya devam edebileceksiniz. Sega henüz çıkış tarihini açıklamadı.

Phantom Blade 0

Etkinlik kapanışı Phantom Blade 0 ile yaptı! Çin dövüş sanatlarına odaklanan aksiyon RPG’si Phantom Blade 0 için yeni bir fragman gösterildi.

Bir Yorum Yaz