Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Biz Kimiz?

Lore & Quest olarak, oyun, dizi ve film dünyasından en güncel haberleri, derinlemesine incelemeleri ve keskin önerileri bir araya getiriyoruz. Tutkumuz, popüler kültürün bu renkli ve dinamik evrenini takipçilerimizle paylaşmak.

Misyonumuz

Sitemiz üzerinden, oyun ve sinema/televizyon tutkunlarına yönelik en güncel içeriklere erişim sağlamak. Bir oyuncu ve sinema/televizyon sever olarak, takipçilerimizin ne görmek istediğini iyi biliyor ve onların beklentilerine yönelik içerikler sunuyoruz. Biz de sizden biriyiz ve bu yüzden Lore & Quest’te aradığınız her şeyi bulabileceğinize inanıyoruz.

Ekibimiz

Kurucu/Editör: Batuhan Özkan

Yardımcı Kurucu: El Duderino

Yazar/Sosyal Medya: Serhan Cebeci

Yazar: Berkcan Cillov

Sosyal Medya: Walden the Wizard

Gelecek Planlarımız

Lore & Quest olarak, içeriklerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve etkileşimi artırmak adına YouTube platformunda da yer alma planları yapıyoruz. Bu yeni adım, takipçilerimizle daha dinamik ve görsel bir şekilde etkileşim kurmamıza olanak tanıyacak.

İletişim

Sorularınız, önerileriniz veya geri bildirimleriniz için bizimle İletişim sayfamızdan geçebilirsiniz. Sizden haber almak, görüş ve önerilerinizi duymak bizim için önemli.

Lore & Quest ailesi olarak, bu yolculukta sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 

header2