Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lies of P’den Yeni Haberler Var!

Lies of P için yeni geliştirici notları yayınlandı ve bu videoda oyunun geleceği ile alakalı bir çok şey duyuruldu. Bu yazımızda video’da duyurulan yeniliklere değineceğiz, ayrıca kendiniz izlemek isterseniz de hemen aşağıdan bu videonun orijinaline ulaşabilirsiniz.

Yeni Güncelleme Yolda

Yapımcı yeni güncellemenin yolda olduğunun ve Kasım ayında çıkış yapacağının dışında bu yeniliklerin bir çoğuna da değindi.

1- Weapon Assemble Dengeleniyor!

Oyunun şüphesiz en kullanışlı yönlerinden olan Weapon Assamble sistemi bir çok oyuncunun memnun kaldığı bir özellik. Fakat bazı silahlar veya kabzalar tercih edilmiyor, kullanışsız geliyordu. Bu sebeple yapımcı şirket oyunda düzenlemeye gideceğini ve özellikle de çok tercih edilmeyen silahlar ve kabzalarda değişiklik yapılacağının haberini verdi. Böylece oyun tekrar oynanabilirliği daha da artacak!

2- Rising Roll Artık Default Skill

Lies of P’deki kullanışlı skillerden olan “Rising Roll” artık herhangi bir Quartz kullanımı gerekmeden oyunun başında erişilebilir olacak. Bu yeniliğin en büyük sebebi ise hemen yukarıya görselini eklediğim sizi yakaladı mı öldürmeden bırakmayan düşman.

3- Polendina’dan Taze Ekstra Quartzlar

Early Game esnasında oyundaki karakter gelişimini arttırmak adına Polendina artık ekstradan 2 Quartz satacak.

4- Yeni Kıyafetler!

Alidoro’nun kıyafeti dahil olmak üzere yeni kıyafetler eklenmesinin yanına yüz için artık yeni bir eşya slotu ekleneceği de duyuruldu. Böylece aynı anda bir şapka ve bir gözlük giymek artık mümkün olacak.

Bunların ardından yapımcı başka içeriklerin de olduğunu fakat bunları çıkış sonrasında yayınlanacak güncelleme notlarında görebileceğimizi de aktardı.

Soundtrackler, DLC ve Yeni Oyun!

Bunların ardından oyunun çok sevilen 60’dan fazla Soundtrackinin çok yakında yayınlanacağı (platform belirtilmedi) söylendi. Devam oyununun geliştirilmekte olduğu ayrıca DLC için de tam gaz çalıştıkları aktarıldı.

Lies of P ek paketi için hali hazırda elimizde çok bir bilgi olmasa da aşağıda da görebileceğiniz gibi bazı konsept tasarımlar paylaşıldı. Ayrıca yapımcı şirkette çalışacak daha fazla oyun geliştiricisi aradıklarını da duyurdular.

Lies of P’nin yüksek başarısının ardından yapımcıların biz oyuncular için halen çalışıyor olması da işlerini tutkuyla yaptıklarına dair güzel bir gösterge. Gelecekte bir çok içerik bizi bekliyor gibi görünüyor.

Yazımızı beğendiyseniz Marvel’s Spider-Man 2 için yazdığımız incelemeye de göz atmayı unutmayın!

Bir Yorum Yaz