Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kasım Ayında Çıkacak Oyunlar!

Sizin için Kasım ayında çıkacak oyunları derlediğimiz bu listede genel olarak oynamayı düşünebileceğiniz oyunları çıkış sıralarına göre derlemeye çalıştık.

This Bed We Made – 1 Kasım

This Bed We Made

Oyunumuz 1950’li yıllarda bir otelde hizmetçi olarak çalışan ana karakterimizin başından geçenlere odaklanıyor. Oyunda bolca suç ve gizem unsuru da mevcut. Bir kaç gün önce PlayStation 5 ve Steam için çıkış yapan oyun oldukça olumlu ilk yorumlara da sahip.

RoboCop: Rogue City – 2 Kasım

Robocop: Rogue City

Teyon’un geliştiriciliğini üstlendiği RoboCop: Rogue City basından ortalama üstü yorumlar alsa da RoboCop sevenler tarafından oldukça beğenilen bir oyun oldu. Eğer bir RoboCop severseniz bu oyun kesinlikle size göre. Oyun 2 Kasım’da Steam, Epic Games Store, PlayStation 5 ve Xbox Series için erişime açıldı.

The Talos Principle 2 – 2 Kasım

The Talos Principle 2

Sevilen First Person Puzzle oyunu The Talos Principle’ın devam oyunu da 2 Kasım’da Steam, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkışını gerçekleştirdi. Oyun gerek basın gerek oyuncular tarafından oldukça beğeni topladı.

Football Manager 2024 – 6 Kasım

Football Manager 2024

Sevilen menajerlik oyunu 6 Kasım’da Steam, PlayStation 5, Xbox Series başta olmak üzere neredeyse her platforma geliyor.

Nickelodeon All-Star Brawl 2 – 7 Kasım

Nickelodeon All-Star Brawl 2

Daha önce karışık yorumlar almış ilk oyunun devam oyunu da bir kaç gün içerisinde raflarda yerini alacak. Oyun daha çok karakterleri ile öne çıkıyor. Steam, PlayStation 5, Xbox Series ve Nintendo Switch platformlarında 7 Kasım’da çıkacak.

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name – 9 Kasım

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

Like A Dragon (Yakuza) serisinin yeni oyunu çok sevilen Kiryu karakterinin hikayesini devam ettiriyor. Oyun Steam, PlayStation 5 ve Xbox Series için 9 Kasım’da çıkacak aynı zamanda Gamepass’e de ilk günden geleceğini belirtelim.

Call of Duty: Modern Warfare 3 – 10 Kasım

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım’da PlayStation, Xbox ve Steam için çıkışını gerçekleştirilecek.

The Walking Dead: Destinies – 17 Kasım

The Walking Dead serisini gerek dizisi, gerek çizgi romanı gerek de Telltale Games’in zamanında yaptığı başarılı oyun serisi sayesinde bilmeyen yoktur. Seri bu sefer de yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. Dizideki senaryoya “What If?” yorumu getirecek olan oyun dizinin ilk 4 sezonunu kapsayacak ve seçimlerinize göre bir çok farklı yol olacak. Oyun 17 Kasım’da Steam, PlayStation, Xbox için çıkacak.

Persona 5 Tactica – 17 Kasım

Sevilen Persona serisinin yeni oyunu Persona 5 Tactica da 17 Kasım’da çıkış yapacak oyunlardan. Oyun ilk günden Xbox Gamepass’e eklenmesi ve Türkçe dil desteği de içermesiyle dikkat çekiyor.

Granblue Fantasy Versus: Rising – 30 Kasım

Serinin sevenleri tarafından beklenen Granblue Fantasy serisinin yeni oyunu da Kasım ayının sonunda, 30 Kasım’da çıkış yapacak. Oyun sadece Steam ve PlayStation konsollarına çıkıyor.


Kasım ayı geçtiğimiz bir kaç aydan her ne kadar daha zayıf olsa da listemiz dışında kalan bir çok irili ufaklı oyun mevcut. İlginizi çeken oyunları özellikle de 20 Kasım öncesi almayı unutmayın!

Bir Yorum Yaz