Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ubisoft Forward 2024’te Neler Oldu?

Ubisoft Forward sunumuyla birlikte, Oyuncu Bayramı’mızın sonuna geldik. Bir çok oyundan, bir çok haber aldığımız bir dönem oldu. Diğer sunumlarda yapılan duyurulara ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ubisoft Forward’da Star Wars Outlaws Bir Kez Daha Göründü

Ubisoft, Star Wars Outlaws için yeni bir oynanış videosu gösterdi. Galaksinin çeşitli sistemlerinde geçen sahnelerde, Kay’in Pyke Sendikası ile olan ilişkisini geliştirdiği uzay savaşı, Tatooine’deki Mos Eisley Cantina’da speeder ile çölü geçişi ve eski bir silahşörü bulma görevi yer aldı.

Oynanış demosunun ardından, Kay ve Nix arasındaki işbirliği dinamiğini gösteren bir tanıtım videosu yayınlandı. Ayrıca, Kay’in suç örgütlerinin dikkatini çekebileceği bir itibar sistemi de tanıtıldı.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake’in Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu!

Uzun süredir geliştirilen Prince of Persia: The Sands of Time remake’in 2026’da geleceği açıklandı. Henüz görüntü paylaşılmadı.

Assassin’s Creed Shadows Oynanışı Detaylıca Gösterildi

Assassin’s Creed Shadows, ikili ana karakter yapısını ve farklı görev seçeneklerini detaylandırdı. Yasuke ve Naoe ile iki farklı yoldan görevler tamamlanabiliyor. Naoe’nin şatonun etrafında gece vakti gizlice ilerlediği sahne gösterildi.

Anno 117: Pax Romana Revealed

Ubisoft, Anno serisinin yeni oyunu Anno 117: Pax Romana’yı duyurdu. Oyun, Antik Roma İmparatorluğu’nda geçecek ve gelecek yıl PC, Xbox Series X|S ve PS5 için çıkacak.

Prince of Persia: The Lost Crown DLC Duyuruldu

Prince of Persia: The Lost Crown için yeni içerikler ve Mask of Darkness adlı hikaye DLC’si duyuruldu. The Rouge Prince of Persia: The Temple of Fire güncellemesi de erken erişimde yeni içerikler sunacak.

Avatar: Frontiers of Pandora – The Sky Breaker DLC’si Önümüzdeki Ay Geliyor

Avatar: Frontiers of Pandora için gelecek büyük hikaye DLC’si The Sky Breaker, 16 Temmuz’da çıkacak.

XDefiant’ın 1. Sezonu Başlıyor!

XDefiant’in 1. sezonu 2 Temmuz’da başlıyor. Yeni haritalar, Capture the Flag modu ve dereceli ilerleme sistemi ekleniyor. Daytona ve Clubhouse adlı yeni haritalar da gösterildi.

Skull and Bones’a Yeni Güncelleme

Skull and Bones 2. sezon Chorus of Havoc, Megalodon ile karşılaşma, yeni manevra kabiliyetli gemi The Brig ve geçici tekne yarışları gibi özellikler getiriyor. 3. sezon Into the Dragon’s Wake, uçan ejderha deniz canavarı ve yeni 5v5 PvP modu içeriyor.

The Crew Motorfest 2. Yıl Yol Haritası Paylaşıldı!

The Crew Motorfest’in ikinci yılına yeni bir ada eklenecek. Kasım ayında çıkacak olan The Chase Squad adlı yeni hikaye içeriği tanıtıldı.

Bir Yorum Yaz