Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aralık Ayında Çıkacak Oyunlar!

Oyun dünyası için güzel bir yıl oldu. Aralık ayında çıkacak oyunlar ile birlikte seneyi noktalamamıza ise çok az kaldı. 2024’e geçmeden önce bizi daha neler beklediğine gelin beraber bakalım.

Ayrıca 8 Aralık’ta The Game Awards 2023’ün olacağını, muhtemelen önümüzdeki yıl çıkacak bir çok oyundan bilgiler edineceğimizi hatırlatmak isterim. İlgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

SteamWorld Build- 1 Aralık

SteamWorld Build

İnşa etmeyi, yönetmeyi seven oyuncular için yeni bir oyun geliyor. Oyunda Türkçe dil desteği de bulunuyor. Steam, PlayStation, Xbox, Nintendo üzerinden oyuna bugün erişilebilir.

Avatar: Frontiers of Pandora- 7 Aralık

Avatar: Frontiers of Pandora

Ubisoft’un yeni çıkacak oyunu Avatar: Frontiers of Pandora da bu ay çıkış yapacak oyunlar arasında. Özellikle Far Cry serisini seven oyuncuların ilgisini çekebilecek oyun 7 Aralık’ta PlayStation, Xbox, Epic Games ve Ubisoft Store üzerinde erişime açılacak.

The Day Before- 7 Aralık (Erken Erişim)

The Day Before

Bir çok sorunun ardından 7 Aralık tarihinde Steam üzerinde erken erişime açılacağı iddia edilen The Day Before’u da listeye almasak olmazdı elbette! Siz yine de dikkatli olun.

Arizona Sunshine 2- 7 Aralık

Arizona Sunshine II

Özellikle de CO-OP desteği sayesine oldukça dikkat eden Arizona Sunshine adlı VR oyununun devamı da 7 Aralık’ta PlayStation VR2, META QUEST ve Steam üzerinden erişime açılacak. VR cihazınızla arkadaşlarınızla zombi öldürmek istiyorsanız, en iyi tercihlerden biri olacaktır.

Resident Evil 4 VR Mode- 8 Aralık

Resident Evil 4 VR Mode

Senenin en sevilen oyunlarından olan Resident Evil 4’un PlayStation VR2 için özel olarak hazırlanan VR Mode’u 8 Aralık’ta yayınlanacak. Herhangi ekstra bir ücret olmadan, ana oyuna sahip herkes tarafından erişilebilecek. Ayrıca dün akşam saatlerinde yayınlanan yeni fragmanı da hemen buradan izleyebilirsiniz.

House Flipper 2- 14 Aralık

House Flipper 2

İlk oyunla herkesi eğlendiren ve bir süre herkesin Mimar Selim Bey olarak gezmesine sebep olan House Flipper oyununun devam oyunu da 14 Aralık’ta Steam üzerinden erişime açılacak. Oyun Xbox Series ve PlayStation 5 için ise 21 Mart 2024 tarihinde yayınlanacak.

Baldur’s Gate 3- ?? Aralık

Baldur’s Gate 3

Yılın şüphesiz en önemli oyunlarından biri olan Baldur’s Gate 3 de sonunda Xbox Series konsollarına geliyor. Daha öncesinde Series S üzerinde yaşanan teknik aksaklıklardan dolayı Xbox konsollarına çıkış yapamayan oyun, geliştiricilerin Local Co-Op desteğini Xbox Series S üzerinden kaldırmasıyla platformda çalışabilecek hâle geldi. Net çıkış tarihi verilmese de oyunun Aralık ayında erişime açılacağı duyuruldu. Hayranlar oyunun net çıkış tarihinin The Game Awards 2023 esnasında duyurulması bekliyor.

Bir Yorum Yaz