Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sonbahar 2023 Dönemi İndirimleri: Tavsiyeler

Epic Games, Microsoft Store, Steam ve EA platformları üzerinde gerçekleşen sonbahar indirimleri kapsamında en hesaplı fiyatlara satın alabileceğiniz oyunları derledik.

Cyberpunk 2077 ve Phantom Liberty Paketi: 491,98 TL (Epic Games)

Cyberpunk 2077 ve Phantom Liberty Paketi’nde açık dünya aksiyon macera türü ana oyun ile casus gerilim türü genişlemesi bulunur. Cyberpunk 2077 dünyasına gir ve ölümcül mega şehir Night City’de hikâyeni şekillendir.

Alan Wake 2: 611,04 TL (Epic Games)

Saga Anderson küçük bir kentteki ritüelleşmiş katliamları araştırmaya geliyor. Alan Wake, etrafındaki gerçekliği şekillendirecek karanlık hikâyeyi yazıyor. Bu iki kahraman bir şekilde birbirleriyle bağlantılı. Olmaları gereken kahramanlara dönüşebilecekler mi?

Assasin’s Creed Mirage Deluxe Edition: 799,20 TL (Epic Games)

Kâbuslardan fırlamış görülere sahip, azılı sokak hırsızı Basim’in dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ında adalet ve cevap arayışına katılın. Gizemli ve antik bir örgüt olan Hidden Ones aracılığıyla ölümcül bir Usta Suikastçı olduğunda Basim’in kaderi, hiç düşünemeyeceği bir yere evrilecek.

DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT: 220,43 TL (Epic Games)

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima oyun türünün sınırlarını zorlayan bir deneyim sunuyor, artık bu deneyim kusursuz DIRECTOR’S CUT sürümünde daha da kapsamlı. Sam Bridges olarak görevin büyük bir kısmı yok edilen Amerika’daki son hayatta kalanları bir araya getirerek insanlığa umut sunmak.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition: 99,99 TL (Epic Games)

Bir neslin en çok ödül alan oyunu şimdi bir sonraki nesil için geliştirildi! The Witcher 3: Wild Hunt’ı ve genişleme paketlerini bu sürümle tecrübe edin. Geliştirilmiş görseller ve performans, yeni ek içerikler, Fotoğraf Modu ve çok daha fazlası bu sürümde!

Quantic Dream Paketi: 188,94 TL (Epic Games)

Quantic Dream’in PlayStation Exclusive oyunları olarak geliştirdiği bu yapımlar, oyuncunun kendi hikayesini şekillendirdiği bir senaryoda sinematik bir deneyim yaşatıyor.

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga: 179,70 TL (Microsoft Store)

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga’da galaksi parmaklarının ucunda. LEGO’nun özgün mizahıyla yeniden tasarlanan dokuz Skywalker Saga filminden unutulmaz anları ve aralıksız aksiyonu yaşa.

Marvel’s Guardians of the Galaxy: 125,00 TL (Microsoft Store)

Bu yepyeni Marvel’s Guardians of the Galaxy oyunuyla evrende çılgın bir yolculuğa koyul. Bu üçüncü şahıs gözünden aksiyon-macera oyununda Star-Lord olarak oynuyorsun. Cesur ama tartışmaya açık liderliğin sayesinde beklenmedik kahramanları sana katılmaya ikna edip bir ekip oluşturdun.

Prey: 15,00 TL (Microsoft Store)

Prey’de, 2032 yılında Ay’ın yörüngesinde dönmekte olan Talos I adlı uzay istasyonunda gözlerini açıyorsun. İnsanlığı kökten değiştirmek üzere tasarlanmış bir deneyde en önemli denek sensin ama bu deney tamamıyla kontrolden çıkmış. Uzay istasyonu düşman yaratıklarca istila edilmiş ve hepsi senin peşinde. Bir yandan Talos I’in ve kendi geçmişinin sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken bir yandan da istasyonda bulabildiğin araçlar, kendi zekan, silahların ve zihin bükücü yeteneklerini kullanarak hayatta kalman gerekiyor.

Wolfenstein: The New Order: 11,50 TL (Microsoft Store)

Çarpıcı ve sinematik Wolfenstein: The New Order; oyuncuları Nazi savaş makinesini devirmek için kişisel bir göreve, Avrupa’ya gönderiyor. Küçük bir direnişçi grubun yardımıyla en sıkı korunan tesislerine sızın, yüksek teknolojiye sahip Nazi lejyonlarıyla savaşın ve dünyayı (ve ötesini) fetheden süper silahların kontrolünü ele geçirin.

Wolfenstein II: Standard Edition: 20,10 TL (Microsoft Store)

Wolfenstein® II: The New Colossus™, ödüllü MachineGames stüdyosu tarafından yaratılan ve büyük beğeni toplayan Wolfenstein®: The New Order™’ın merakla beklenen devamı. Çığır açan id Tech® 6 teknolojisi kullanılarak yaratılan müthiş bir macera olan Wolfenstein® II’de, Nazi kontrolü altındaki Amerika’ya giderek oradaki direnişçileri örgütlemeye çalışıyorsun. Bu mükemmel birinci şahıs nişancı oyununda, Amerika’nın efsanevi mekanlarında Naziler’le savaşacak, müthiş silahlar toplayacak ve yeni yetenekler kazanarak Nazi cesetleri üzerine basa basa zafere yürüyeceksin.

F1® Manager 2023 Deluxe Edition: 14.09 USD (Steam)

Formula 1®’in nefes kesen aksiyonla dolu yeni sezonu, F1® Manager 2023’te seni bekliyor. 23 yarış, altı F1® Sprint etkinliği, yeni otomobiller, Las Vegas Strip Circuit dâhil yeni pistler, yeni pilotlar, yeni meydan okumalar… Efsane olmaya hazır mısın?

DARK SOULS: REMASTERED: 12.49 USD (Steam)

Ve sonra ateş zuhur etti. Her şeyi başlatan, kendi türünün öncüsü, büyük beğeni toplayan oyunu yeniden keşfet. Özenle yeniden düzenlenmiş oyunda, 60 fps hızda, en ince detaylara kadar muhteşem bir görsellikte Lordan’a geri dön.

EA SPORTS FC™24: 599,99 TL (EA)

EA SPORTS FC™ 24, sizi Dünyanın Oyununda karşılıyor: HyperMotionV, Opta tarafından optimize edilen OyunTarzları ve geliştirilmiş Frostbite™ Oyun Motoru ile bugüne kadarki en gerçekçi futbol deneyimi.

Battlefield™ 2042: 95,99 TL (EA)

  1. Sezon: Dark Creations’da bilinmeyenin ustası olun. Battlefield™ 2042, serinin ikonik topyekün savaşına geri dönüşün habercisi olan birinci şahıs nişancı oyunudur.

F1® 23: 479,99 TL (EA)

2023 FIA Formula One World Championship™’in resmi video oyunu EA SPORTS™ F1® 23’te en geç fren yapan siz olun. Heyecan verici “Braking Point” hikaye modunun yeni bölümünde yüksek hızlı drama ve hararetli rekabetler bulunuyor.

Bir Yorum Yaz