Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nisan Ayında Yayınlanacak Animeler!

Bu yazımızda nisan ayında yayınlanacak animeler ve daha önce çıkmış animelerin uzun zamandır beklenen yeni sezonları da dahil olmak üzere sizler için bir liste hazırladık. Yorumlarınıza ve ilginize göre, ileride animelerle alakalı daha fazla içerik yayınlamayı düşünüyoruz. Diğer Film-Dizi içeriklerimize buradan ulaşabilir ve yeni içeriklerimizi kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz! Keyifli okumalar!

Ookami to Koushinryou: Merchant Meets the Wise Wolf (2 Nisan)

İngilizce Adı:
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise Wolf

Konu:
Tüccar Kraft Lawrence, arabasında uyuyan Holo adında bir kurt tanrısı keşfeder. Kız onu seyahatlerine götürürse, kârını artırmak için bilgeliğini ödünç vermeyi teklif eder. Böylece aralarında beklenmedik bir ortaklık başlar.

Bartender: Kami no Glass (3 Nisan)

İngilizce Adı:
Bartender: Glass of God

Konu:
Eden Hall’da her bardağın bir hikayesi vardır. Sessiz bir bar, Tokyo sokaklarında gizli bir yerde yer alıyor ve sanki sadece dertle dolmuş en umutsuz ruhlar kapısını bulabiliyor. Ama harika barmen Ryuu tarafından dökülen bir Tanrı kadehi sonrasında, yenilenmiş olarak ayrılıyorlar. Ryuu’nun bir hediyesi var—ruhu mükemmel bir içkiyle teselli etmeyi biliyor. Acaba sıradaki kim olacak?

Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season (5 Nisan)

İngilizce Adı:
That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 3

Konu:
37 yaşındaki sıradan Minami Satoru ölür ve hayal edilebilecek en sıradan yaratık olan balçık olarak yeniden dünyaya gelir.

Mahouka Koukou no Rettousei 3rd Season (5 Nisan)

İngilizce Adı:
The Irregular at Magic High School Season 3

Konu:
Büyü, ne efsanelerin ne de peri masallarının ürünüdür. Uzun zamanlardan beri, insanlar için teknoloji kadar gerçekçi bir olgu olmuştur. Doğaüstü güçler büyü ile sistematik bir hale getirildiği için, büyü teknik bir yetenek olarak görülmektedir. Bir Doğaüstü Güç Kullanıcı’sı aynı zamanda bir Büyü Teknisyeni’dir. Büyü Teknisyenleri, kısaca Büyücüler, büyü için özelleşmiş lise ve üniversitelerde eğitilirler. Shiba Tatsuya, kusurlu ve az başarılı bir abidir. Shiba Miyuki ise kusursuz ve çok başarılı kız kardeşidir. İki kardeşin Büyü Lisesi’ne kaydolması ile hikayemiz başlar.

Hibike! Euphonium 3 (7 Nisan)

İngilizce Adı:
Sound! Euphonium 3

Konu:
Hiçbir hırsı olmayan Kumiko, lise hayatına başladıktan sonra kendini değiştirmeye karar verir ve hobisi olan orkestrada tüba çalmayı bir kenara bırakmaya çalışır ama yine de bunu unutamaz.

Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2 (8 Nisan)

İngilizce Adı:
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 2 Part 2

Konu:
34 yaşında başarısız bir adam bir otobüs tarafından ezilir, ancak hikayesi bitmemiştir. Bir bebek olarak reenkarne olur ve destansı bir maceraya atılır.

Date A Live V (10 Nisan)

İngilizce Adı:
Date A Live V

Konu:
Itsuka Shido liseli bir erkek öğrencidir. Bahar tatilinin son gününde şehri harabeye çeviren bir patlama olur ve sonrasında Shido’nun önünde zırhlı bir kız belirir. Shido’nun üvey kız kardeşi Kotori; bu kızın “Special Disasterous Designated Creature: Spirit ” adıyla çağırıldığını söyler uzay zaman sarsıntılarına neden olmaktadır. Kotori anti-ruh örgütüne bağlı bir kumandandır ve görevi Shido’nun bu ruh kızla çıkmasını sağlamak üzere emir almıştır.

Kono Subarashii Sekai ni Bakuen wo!– 3. Sezon (10 Nisan)

İngilizce Adı:
KonoSuba: God’s Blessing on This Wonderful World! 3

Konu:
İçine kapanık bir oyun sever olan Satou Kazuma’nın hayatı bir trafik kazası sonucu sona erecektir…Öyle olmalıydı, ancak gözünü açtığında karşısında kendisini bir tanrıça olarak tanıtan bir kız gördü. “Hey, bende senin yararına bir şey var. Başka bir Dünya’ya gitmek ister miydin? Ancak yanında tek bir şey götürebilirsin.” “O halde seni götürmek istiyorum.” İşte bu noktada reenkarne olmuş Kazuma’nın Şeytan Kral ile olan mücadelesi başlıyor. Ancak birçoğunuzun düşündüğünün aksine bu yolculuk sürekli bir yiyecek, içecek ve barınak arayışı olacaktır. Kazuma’nın sakin bir hayat sürmek istemesine karşın Tanrıça’nın sürekli çıkardığı problemler kısa süre sonra Şeytan Kral’ın ordusunun dikkatini çekecektir.

Kaijuu 8-gou (13 Nisan)

İngilizce Adı:
Kaiju No. 8

Konu:
Kaiju olarak bilinen yaratıkların istila ettiği bir dünyada, Kafka Hibino, Savunma Kuvvetleri’ne katılmayı arzulamaktadır. Çocukluk arkadaşı Mina Ashiro ile birlikte katılma sözü verirler. Ancak zamanla hayat onları farklı yollara sürükler. Kaiju savaşlarının ardından temizlik işinde çalışırken Kafka, Reno Ichikawa ile tanışır. Reno’nun Savunma Kuvvetleri’ne katılma azmi, Kafka’nın Mina ile katılma ve insanlığı koruma sözünü yeniden canlandırır.

Kuroshitsuji: Kishuku Gakkou-hen (13 Nisan)

İngilizce Adı:
Black Butler: Public School Arc

Konu:
Victoria döneminde İngiltere’nin en asil ailelerinden biri olan Phantomhive’lar bir yangın sırasında hayatlarını kaybederler.
Yangının ardından kaybolan Phantomhive’ların tek oğlu 12 yaşındaki Ciel Phantomhive; yanında Sebastian Michaelis adlı her konuda mükemmel bilgiye, terbiyeye ve yeteneğe sahip olan bir hizmetkarla birlikte 2 yıl sonra aniden ortaya çıkarak tüm malvarlıklarının ve işlerinin yönetimini devralır. Bir yandan da Sebastian’la birlikte, Kraliçe Victoria’nın ilgilenmesini istediği Londra’daki gizli davaları çözmektedir.
Ancak madalyonun arka yüzünde aslında Sebastian, Ciel’in geri dönebilmek için anlaşma yaptığı bir şeytandır…

Bir Yorum Yaz