Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Anomaly Agent Mini İnceleme

Phew Phew Games’in uzun süredir beklenen oyunu Anomaly Agent 24 Ocak 2024, saat 18:00’da çıkıyor! Bizler ise sizin için oyunu oynadık, yorumladık. Hadi yazımıza geçelim!

Başlangıç!

Ajan 70!

Terfisini hak etmiş ana karakterimiz Ajan 70’in terfi öncesi son gününde anomalilerle olan macerasını konu alıyor oyunumuz. Bunu yaparken de sunduğu mekaniklerle, oldukça tatlı diyaloglarıyla sizi oyunun içine çekmeyi başarıyor!

Oynanış

Ana Dövüş Mekanikleri

Anomaly Agent 3-4 saatlik süresi boyunca oyun size sürekli yeni mekanikler, yeni kombolar ve yeni yetenekler sunmayı başarıyor. Böylece maceranız boyunca sıkılmayı bırakın, sürekli yeni şeyler yaparken buluyorsunuz kendinizi. Bir an parry yaparken, bir an da anomali güçlerinizi kullanırken buluyorsunuz Beyaz Pantolonlu Ajanımızı.

Basit düşmanların birleşerek daha güçlü düşmanlara dönüşebilmesi de oldukça güzel bir dokunuş olmuş.

PARRY!

PARRY!

Oyunda yer alan anomalileri her alt ettiğinizde yeni bir anomali gücü de elde etmiş oluyorsunuz. Fakat bu anomali güçlerine ait detay verip sürprizi bozmak hiç istemiyoruz. Sadece şunu söylemeliyiz ki, oldukça eğlenceliler!

Tanrısal Göğüsler

Ayrıca elit düşmanları yenerek de yeni kombolar elde etmeniz mümkün. Merak etmeyin, bu düşmanların hiçbiri kaçırılabilir değil!

Ben Avcı… Sen Av!

Oyun bunlarla da kalmayıp oldukça eğlenceli platform sekansları da sunmakta. Bir çok platform oyunundan aşina olduğunuz özellikleri bu oyun da sunmakla kalmayıp, kendine has bir şekilde yorumlamayı da oldukça güzel başarmış.

Platform Mekaniklerine Ufak Bir Göz Atış

Biz çok keyifli saatler geçirdik. Açıkçası ana odağı oynanış olan bir oyunda sizlere spoiler vermeden daha ne denilebilir, emin değiliz. Herkesin Ajan 70 olması gerektiği ve bu deneyimi birinci elden deneyim etmesi gerektiğini düşünüyoruz açıkçası. Özellikle de türü seven oyuncuların kaçırmaması gereken bir oyun olmuş. Eksileri var mı? Elbette var. Fakat her saniyesinden keyif alacaksınız, eminiz!

Puan: 80/100

Bir Yorum Yaz